Min sida

Välkommen till Svenska Hems kontor i Sundbyberg. Ring eller kom förbi oss så presenterar vi oss och våra projekt närmare. Välkomna

Våra medarbetare

  • Emelinn Matzén

    Ekonomiassistent

    072-324 09 31

    emelinn@svh.se

  • Jessica Couet

    Ekonomiassistent

    076-282 19 49

    jessica@svh.se

  • Therese Lindblad

    Exploatering/Projektledning

    070-753 31 54

    therese@svh.se

  • Maja Ceric

    Projektledning

    070-409 93 91

    maja@svh.se

  • Niklas Bjelksäter

    Projektledning

    076-176 74 25

    niklas@svh.se

  • Linda Hornberg

    Försäljningschef

    070-325 40 41

    linda@svh.se

  • Emma Gredin

    Kundsupport

    emma@svh.se

  • Elin Pettersson

    Projektassistent

    076-317 37 88

    elin@svh.se

  • Leif Hedquist

    Ekonomichef

    073-396 80 44

    leif@svh.se

  • Heléne Himanka

    Inredningsansvarig/Inköp

    070-587 07 08

    helene@svh.se

  • Eduardas Salemonavicius

    Fastighet / Bygg

    073-954 26 79

    adas@svh.se

  • Gintautas Jurgaitis

    Fastighet /Bygg

    070-263 76 99

    gintas@svh.se

  • Mats Svensson

    VD

    070-859 41 87

    mats@svh.se

  • Jörgen Gredin

    Projektkonsult

  • Aurimas Savickis

    Arbetsledare

    076-214 09 65

    auris@svh.se

  • Egidijus Salemonavicius

    Arbetsledare

    076- 303 66 65

    egyda@svh.se

  • Christian Göransson

    Fastighetsmäklare- Fastighetsbyrån

    070-497 47 07

    08-445 53 92

    christian.goransson@fastighetsbyran.se

  • Johan Svärd

    Fastighetsmäklare - Mäklarhuset

    070-851 51 85

    johan.svard@maklarhuset.se

  • Peter Folke

    Fastighetsmäklare - Södermäklarna

    0725-36 37 12

    Peter.folke@sodermaklarna.se

Adress: Svenska Hem i Bromma Fredsgatan 10, 172 33 Sundbyberg

Försäljning/Kontor: 08-28 54 63
Ekonomi: 08-634 05 53

Felanmälan

Görs via länken "felanmälan" på Er förenings egna hemsida. Ärendet går till oss för handläggning och återkoppling.

Har du mark som du vill sälja?

Vänligen kontakta exploateringsavdelning: Therese Lindblad tel, 08-28 54 72 alt. Mats Svensson 08-28 54 71

Kontakta oss!

För mera info om hur Svenska Hem i Bromma behandlar din inskickade information se: https://www.svh.se/anvandarvillkor.html