Min sida

Välkommen till Svenska Hems kontor i Sundbyberg. Slå en signal eller kom förbi på en fika så presenterar våra projekt närmare!. Fyll gärna i formuläret nedan för att skicka din förfrågan. Välkommen!

Det här är vår personal.

  • Emelinn Matzén
    Emelinn Matzén

    Ekonomiassistent /Kundsupport

    072-324 09 31

    emelinn@svh.se

  • Therese Lindblad
    Therese Lindblad

    Exploatering

    070-753 31 54

    therese@svh.se

  • Maja Ceric
    Maja Ceric

    Projektledning

    070-409 93 91

    maja@svh.se

  • Linda Hornberg
    Linda Hornberg

    Försäljningschef

    070-325 40 41

    linda@svh.se

  • Emma Gredin
    Emma Gredin

    Projektassistent/Kundsupport

    emma@svh.se

  • Niklas Bjelksäter
    Niklas Bjelksäter

    Inköpsansvarig

    076-176 74 25

    niklas@svh.se

  • Eduardas Salemonavicius
    Eduardas Salemonavicius

    Fastighet / Bygg

    073-954 26 79

    adas@svh.se

  • Agent
    Leif Hedquist

    Ekonomichef

    073-396 80 44

    leif@svh.se

  • Agent
    Heléne Himanka

    Inredningsansvarig/Inköp

    070-587 07 08

    helene@svh.se

  • Agent
    Gintautas Jurgaitis

    Fastighet /Bygg

    070-263 76 99

    gintas@svh.se

  • Agent
    Mats Svensson

    Konsult

    070-859 41 87

    mats@svh.se

  • Agent
    Jörgen Gredin

    Projektkonsult

  • Agent
    Christian Obleser

    Platschef Bygg

  • Agent
    Aurimas Savickis

    Arbetsledare

    076-214 09 65

    auris@svh.se

  • Agent
    Egidijus Salemonavicius

    Arbetsledare

    08-28 17 87

    076- 303 66 65

    egyda@svh.se

  • Christian Göransson
    Christian Göransson

    Fastighetsmäklare- Fastighetsbyrån

    070-497 47 07

    08-445 53 92

    christian.goransson@fastighetsbyran.se

  • Johan Svärd
    Johan Svärd

    Fastighetsmäklare - Mäklarhuset

    070-851 51 85

    johan.svard@maklarhuset.se

  • Peter Folke
    Peter Folke

    Fastighetsmäklare - Södermäklarna

    0725-36 37 12

    Peter.folke@sodermaklarna.se

Adress: Svenska Hem i Bromma Fredsgatan 10, 172 33 Sundbyberg

Försäljning/Kontor: 08-28 54 63
Ekonomi: 08-634 05 53

Felanmälan

Görs via länken "felanmälan" på Er förenings egna hemsida. Ärendet går till oss för handläggning och återkoppling.

Har du mark som du vill sälja?

Vänligen kontakta exploateringsavdelning: Therese Lindblad tel, 08-28 54 72 alt. Mats Svensson 08-28 54 71

Kontakta oss!

För mera info om hur Svenska Hem i Bromma behandlar din inskickade information se: https://www.svh.se/anvandarvillkor.html