Min sida

Välkommen till Svenska Hems kontor i Sundbyberg. Slå en signal eller kom förbi på en fika så presenterar våra projekt närmare!. Fyll gärna i formuläret nedan för att skicka din förfrågan. Välkommen!

Det här är vår personal.

  • Emelinn Matzén
    Emelinn Matzén

    Ekonomiassistent /Kundsupport

    072-324 09 31

    emelinn.matzen@svh.se

  • Therese Lindblad
    Therese Lindblad

    Exploatering

    070-753 31 54

    therese.lindblad@svh.se

  • Maja Ceric
    Maja Ceric

    Projektledning

    070-4099391

    maja.ceric@svh.se

  • Linda Hornberg
    Linda Hornberg

    Försäljningschef

    070-325 40 41

    linda.hornberg@svh.se

  • Emma Gredin
    Emma Gredin

    Projektassistent/Kundsupport

    072-305 19 90

    emma@svh.se

  • Niklas Bjelksäter
    Niklas Bjelksäter

    Inköpsansvarig

    076-1767425

    niklas@svh.se

  • Alexander Andersson
    Alexander Andersson

    Inköpsassistent

    076-303 66 65

    alexander@svh.se

  • Eduardas Salemonavicius
    Eduardas Salemonavicius

    Fastighet / Bygg

    073-954 26 79

    adas@svh.se

  • Agent
    Leif Hedquist

    Ekonomichef

    leif.hedquist@svh.se

  • Agent
    Helene Svensson

    Inredningsansvarig/Inköp

    070-587 07 08

    helene.svensson@svh.se

  • Agent
    Gintautas Jurgaitis

    Fastighet /Bygg

    070-263 76 99

    gintas@svh.se

  • Agent
    Mats Svensson

    Konsult

    08-28 54 71

    mats.svensson@svh.se

  • Agent
    Jörgen Gredin

    Projektkonsult

  • Agent
    Christian Obleser

    Platschef Bygg

  • Agent
    Aurimas Savickis

    Arbetsledare

    076-2140965

    auris@svh.se

Adress: Svenska Hem i Bromma Fredsgatan 10, 172 33 Sundbyberg

Försäljning/Kontor: 08-704 90 44
Ekonomi: 08-634 05 53

Felanmälan

Görs via länken "felanmälan" på Er förenings egna hemsida. Ärendet går till oss för handläggning och återkoppling.

Har du mark som du vill sälja?

Vänligen kontakta exploateringsavdelning: Therese Lindblad tel, 08-28 54 72 alt. Mats Svensson 08-28 54 71

Kontakta oss!